2011 mei
Dossier N°52: Crisis Management
Het distributiecentrum staat in lichterlaaie! Alle medewerkers hebben het werk neergelegd en blokkeren de toegang tot de site! Het bedrijf staat aan de rand van de afgrond, en het is niet zeker of we morgen nog bestaan! Een van de medewerkers heeft een dodelijke val gemaakt! Onze vertegenwoordiger in Noord-Afrika staat tussen rebellen en leger! En wat nu?
U kan dossiers verschenen in vorige nummers van Peoplesphere verkrijgen aan de prijs van 10 € per pdf dossier (enkel het dossier) - 15 € per dossier op papier (het volledige magazine wordt u opgestuurd).
Indien u een van deze archieven wenst te bestellen , contacteer us op het nummer +32 67 34 11 59 of per email info@mrh.be
COVERSTORY
Karlien Vanommeslaeghe (Van De Velde)
Van rekruteerder in de bewakingssector schopte Karlien Vanommeslaeghe het tot HR-directeur bij lingeriefabrikant Van de Velde, gekend van de merken Marie Jo, PrimaDonna en Andres Sarda. Een gesprek over ontsnappen uit gouden kooien, over angst voor cijfer- en regelbedrijven, en over zichzelf aanwerven.
ANDERZIJDS
Helpdesk-HR
Een half jaar geleden waren helpdesks kop van jut, en die van Mobistar nog meer dan de anderen. Was dit eigenlijk geen HR-probleem?
GROOT INTERVIEW
Peninah Thomson
Peninah Thomson, die al tien jaar werkt als coach voor hogerekaderledenbijPraesta,iseengekendestemalshet gaat over de plaats van vrouwen in het bedrijfsleven. Die plaats, zo is haar stelling, is de raad van bestuur.

